Rybářský obchod: Los Cormoran

Los Cormoran

Adresa: Řipská 23, Praha
Email: info@los-cormoran.cz
Web: www.los-cormoran.cz
Kontakt: Tel.: 272 732 065, Fax: 272 736 630

 

Pondělí9:00-18:00
Úterý9:00-18:00
Středa9:00-18:00
Čtvrtek9:00-18:00
Pátek9:00-18:00
Sobotazavřeno
Nedělezavřeno

V naší prodejně naleznete veškeré rybářské potřeby. Nabízíme široký sortiment potřeb na kaprařinu, feeder, přívlač, muškařinu, sumcařinu, mořský rybolov a další způsoby rybolovu od známých značek jako jsou např. CORMORAN, ESOX, CLIMAX , FUDO, MEPPS, SEA WAVER, STRIKE PRO, TRAPER či MIDDY . Kromě klasického maloobchodní prodeje nabízíme velkoobchod, servis a outlet shop. Odborná obsluha – personál, která vás obsluhuje a zboží prodává, čerpá z vlastních zkušeností s rybolovem. Možnost parkování přímo před prodejnou ve dvorním traktu.


Mapa

 

Návnada.cz - rybářský vyhledávač cen

Vyhledávač nejlevnějších rybářských potřeb Vám umožní snadnou, přehlednou a rychlou orientaci ve vyhledávání rybářských prutů, navijáků a všech potřebných rybářských potřeb pro všechny rybáře a milovníky rybolovu. Poskytuje návštěvníkům informace o hledaném zboží, o nejnižších cenách rybářských potřeb, e-shopech, rybářských revírech, kamenných prodejnách, ale hlavně nabízí porovnání cen zboží v rybářských internetových obchodech. Návnada.cz šetří čas a peníze při vyhledávání nejlevnějšího zboží.

Porovnávání cen rybářských potřeb

 

 

Díky této službě zakoupíte vybrané zboží s nejlepší možnou cenou, bez toho abyste museli jednotlivě procházet stránky všech rybářských obchodů.

Propagace rybářských revírů, cestovních kanceláří, prodejen a e-shopů s rybářskými potřebami

Majitelé rybářských e-shopů, kamenných prodejen nebo rybářských revírů mají možnost účinně propagovat svůj sortiment či služby a získat nové zákazníky z řad rybářů, na které je tento vyhledávač cen přímo zaměřen.

Přejeme Vám co nejlevnější nákupy prostřednictvím vyhledávače cen rybářských potřeb Návnada.cz!