Rybářský obchod: Rybářské potřeby u Habakuka 1

Rybářské potřeby u Habakuka 1

Adresa: Na Roudné 39, Plzeň
Email: info@uhabakuka.cz
Web: www.uhabakuka.cz
Kontakt: Tel.: 774 075 222

 

Pondělí9:00-18:00
Úterý9:00-18:00
Středa9:00-18:00
Čtvrtek9:00-18:00
Pátek9:00-18:00
Sobota9:00-12:00
Nedělezavřeno

Centrální prodejna sítě 7 rybářských prodejen u Habakuka s největším sortimentem zboží v Plzeňském kraji a jedním z největších v České republice. Jako zástupci firmy Shimano na veletrzích v Praze nebo Brně se vždy i v našich obchodech snažíme o maximální spokojenost našich zákazníků. Jako jediná firma v České republice jsme otevřeli v roce 2009 svoji pobočku v Německé spolkové republice a tím jsme umožnili našim zákazníkům zakoupit výrobky, které nejsou v České republice k dostání. V loňském roce jsme pro rybáře otevřeli Jezero u Radnic s velkým množství krásných ryb, kde pořádáme závody a předváděcí akce známých firem. Těšíme se na vaši návštěvu v obchodě a nebo u Jezera. Jirka Hrdý    

Mapa

 

Návnada.cz - rybářský vyhledávač cen

Vyhledávač nejlevnějších rybářských potřeb Vám umožní snadnou, přehlednou a rychlou orientaci ve vyhledávání rybářských prutů, navijáků a všech potřebných rybářských potřeb pro všechny rybáře a milovníky rybolovu. Poskytuje návštěvníkům informace o hledaném zboží, o nejnižších cenách rybářských potřeb, e-shopech, rybářských revírech, kamenných prodejnách, ale hlavně nabízí porovnání cen zboží v rybářských internetových obchodech. Návnada.cz šetří čas a peníze při vyhledávání nejlevnějšího zboží.

Porovnávání cen rybářských potřeb

 

 

Díky této službě zakoupíte vybrané zboží s nejlepší možnou cenou, bez toho abyste museli jednotlivě procházet stránky všech rybářských obchodů.

Propagace rybářských revírů, cestovních kanceláří, prodejen a e-shopů s rybářskými potřebami

Majitelé rybářských e-shopů, kamenných prodejen nebo rybářských revírů mají možnost účinně propagovat svůj sortiment či služby a získat nové zákazníky z řad rybářů, na které je tento vyhledávač cen přímo zaměřen.

Přejeme Vám co nejlevnější nákupy prostřednictvím vyhledávače cen rybářských potřeb Návnada.cz!