Revír: Ďáblův rybník

Ďáblův rybník

Web: www.chlumecka-rybarska.cz/dabluv-rybnik-s143CZ
Rozloha: 4,0ha
Oblast: Severní Čechy
Kontakt: 775 982 792

 

Ceník povolenek

Denní ( 24hod. ) na 2 pruty CHYŤ A PUSŤ : 200,- Kč
Denní ( 24hod. ) na 3 pruty CHYŤ A PUSŤ : 300,- Kč
Denní ( 24hod. ) na 2 pruty s rybou : 290,- Kč ( možnost ponechání 1ks kapra do 60cm )
Denní ( 24hod. ) na 3 pruty s rybou : 390,- Kč ( možnost ponechání 1ks kapra do 60cm )

Tento revír se nachází nedaleko Jezera Dělouš, vzdušnou čarou jen cca 1,0km Jedná se o zatopený lom, ryby jsou zde dokumentovány již více jak 20 let a původní osádku tvoří především kapr, lín, karas, bílá ryba, štika a candát rybník je hluboký 1-6m a nikdy v minulosti nebyl vypuštěn ani sloven nikdy to nebyla svazová voda rybník je dostupný autem až přímo k vodě na revíru je 6 lovných míst břehy jsou kompletně zarostlé rákosím a stromy, ve vodě je spousta překážek v podobě zatopených větví a stromů, místy jsou lekníny, dno je zde velmi členité, voda je krásně čistá. loví se 24hod. non-stop zachovali jsme původní přírodu, která je zde opravdu půvabná - lovná místa jsou pouze vysekána bez dalších úprav a zásahů do přírody je to skvělá voda nejen pro kaprařinu, ale také pro lov na plavanou a feeder.

Mapa

 

Návnada.cz - rybářský vyhledávač cen

Vyhledávač nejlevnějších rybářských potřeb Vám umožní snadnou, přehlednou a rychlou orientaci ve vyhledávání rybářských prutů, navijáků a všech potřebných rybářských potřeb pro všechny rybáře a milovníky rybolovu. Poskytuje návštěvníkům informace o hledaném zboží, o nejnižších cenách rybářských potřeb, e-shopech, rybářských revírech, kamenných prodejnách, ale hlavně nabízí porovnání cen zboží v rybářských internetových obchodech. Návnada.cz šetří čas a peníze při vyhledávání nejlevnějšího zboží.

Porovnávání cen rybářských potřeb

 

 

Díky této službě zakoupíte vybrané zboží s nejlepší možnou cenou, bez toho abyste museli jednotlivě procházet stránky všech rybářských obchodů.

Propagace rybářských revírů, cestovních kanceláří, prodejen a e-shopů s rybářskými potřebami

Majitelé rybářských e-shopů, kamenných prodejen nebo rybářských revírů mají možnost účinně propagovat svůj sortiment či služby a získat nové zákazníky z řad rybářů, na které je tento vyhledávač cen přímo zaměřen.

Přejeme Vám co nejlevnější nákupy prostřednictvím vyhledávače cen rybářských potřeb Návnada.cz!