Revír: Jezero Dělouš

Jezero Dělouš

Web: www.chlumecka-rybarska.cz
Rozloha: 26 + 5,1ha
Oblast: Severní Čechy
Kontakt: Tel.: 775 982 792 , 773 517 757 , 774 340 721

 

Ceník povolenek

Ceník: Jezero Dělouš 26,0 ha :
Denní ( 24hod. ) na 3 pruty CHYŤ A PUSŤ : 700,- Kč
Týdenní na 3 pruty CHYŤ A PUSŤ : 3.900,- Kč
Ceník: Chlumec I Zámecký rybník 5,1 ha :
4-hodinová CHYŤ A PUSŤ na 2 pruty : 150,- Kč
8-hodinová CHYŤ A PUSŤ na 2 pruty : 190,- Kč
Od rozednění do setmění na 2 pruty : 250,- Kč
24-hodin Non-stop na 2 pruty : 290,- Kč

Přijďte si zarybařit a splnit si svůj rybářský sen ulovením trofejní ryby na našich soukromých revírech Jezeře Dělouš a Zámeckém rybníku Chlumec I. Oba revíry se nachází v těsné blízkosti obce Chlumec, cca 6 km vzdálené od Ústí nad Labem v Severních Čechách.

Revír Jezero Dělouš má rozlohu 26ha a hloubku od 1-22m. Vyznačuje se velice čistou vodou, která ani v letních měsících nekvete.

Mapa

 

Návnada.cz - rybářský vyhledávač cen

Vyhledávač nejlevnějších rybářských potřeb Vám umožní snadnou, přehlednou a rychlou orientaci ve vyhledávání rybářských prutů, navijáků a všech potřebných rybářských potřeb pro všechny rybáře a milovníky rybolovu. Poskytuje návštěvníkům informace o hledaném zboží, o nejnižších cenách rybářských potřeb, e-shopech, rybářských revírech, kamenných prodejnách, ale hlavně nabízí porovnání cen zboží v rybářských internetových obchodech. Návnada.cz šetří čas a peníze při vyhledávání nejlevnějšího zboží.

Porovnávání cen rybářských potřeb

 

 

Díky této službě zakoupíte vybrané zboží s nejlepší možnou cenou, bez toho abyste museli jednotlivě procházet stránky všech rybářských obchodů.

Propagace rybářských revírů, cestovních kanceláří, prodejen a e-shopů s rybářskými potřebami

Majitelé rybářských e-shopů, kamenných prodejen nebo rybářských revírů mají možnost účinně propagovat svůj sortiment či služby a získat nové zákazníky z řad rybářů, na které je tento vyhledávač cen přímo zaměřen.

Přejeme Vám co nejlevnější nákupy prostřednictvím vyhledávače cen rybářských potřeb Návnada.cz!