Revír: Malý Samberk

Malý Samberk

Web: www.na-kapry.com
Rozloha: 1,5 ha
Oblast: Střední Čechy
Kontakt: Tel.: 606 638 118 (p. Rick Mommers)

 

Ceník povolenek

200 kč/osoba 24h (max 5 osob)
600 kč/den (rezervace celý revír)

Malá pískovna, hustě zarostlé břehy, naprosté soukromí. Kapři mezi 1-12 kg, relaxační rybolov pro všechny techniky. Vhodné pro rybáře, kteří si rádi odpočinou v přírodě a neupřednostňují trofejní úlovky.

Mapa

 

Návnada.cz - rybářský vyhledávač cen

Vyhledávač nejlevnějších rybářských potřeb Vám umožní snadnou, přehlednou a rychlou orientaci ve vyhledávání rybářských prutů, navijáků a všech potřebných rybářských potřeb pro všechny rybáře a milovníky rybolovu. Poskytuje návštěvníkům informace o hledaném zboží, o nejnižších cenách rybářských potřeb, e-shopech, rybářských revírech, kamenných prodejnách, ale hlavně nabízí porovnání cen zboží v rybářských internetových obchodech. Návnada.cz šetří čas a peníze při vyhledávání nejlevnějšího zboží.

Porovnávání cen rybářských potřeb

 

 

Díky této službě zakoupíte vybrané zboží s nejlepší možnou cenou, bez toho abyste museli jednotlivě procházet stránky všech rybářských obchodů.

Propagace rybářských revírů, cestovních kanceláří, prodejen a e-shopů s rybářskými potřebami

Majitelé rybářských e-shopů, kamenných prodejen nebo rybářských revírů mají možnost účinně propagovat svůj sortiment či služby a získat nové zákazníky z řad rybářů, na které je tento vyhledávač cen přímo zaměřen.

Přejeme Vám co nejlevnější nákupy prostřednictvím vyhledávače cen rybářských potřeb Návnada.cz!