Revír: Roudnice

Roudnice

Web: www.rybareni-roudnice.cz
Rozloha: 16ha
Oblast: Východní Čechy
Kontakt: Tel.: 731 412 063 (p. Bárta)

 

Ceník povolenek

Položená:
250,- kč/den (ne-pá)
300,- kč/den (pá-ne)
Přívlač:
300,- kč/den

Pískovna Roudnice se řadí mezi první soukromé rybářské revíry podporující sportovní rybolov UK stylu v České republice. Areál několika pískoven, z nichž ta největší čítá něco okolo 16 hektarů vodní plochy o průměrné hloubce 6m. Těžit se tu začalo před více než padesáti lety. Od té doby, co spodní voda zatopila první metry, se objekt zarybňuje, takže je více než pravděpodobné, že může ukrývat netušené poklady. A to nejen podle legend, co se vypráví mezi místními. Nějaké velikány nám už ukázala. Je to výzva pro všechny rybáře, kteří mají tento sport, ve své ryzí podobě, zaseklý pořádně hluboko. Největší předností zde je, kromě bohaté obsádky v řadě druhů, důrazu na striktní dodržovaní stanovených pravidel a nadstandardního zázemí pro lov, hlavně to, že tento revír nebyl zřízen za účelem rychlého výdělku. Naopak. Řada zkušeností, postřehů a velké nadšení pro věc stálo u zrodu myšlenky a protože nutností byla realizace s minimálními náklady, přistoupilo se k „stavbě na zelené louce“. I díky tomu se revír neustále rozvíjí a každou chvíli své stálé návštěvníky překvapí nějakým zlepšením. Ano, šije se na míru aktuálním potřebám a trendům. Jelikož se dere do popředí zájmu nenápadně a plíživě, vytváří se stabilní základna skalních příznivců a tak se daří do komunity vnášet rodinná atmosféra, která je žádoucí.

Mapa

 

Návnada.cz - rybářský vyhledávač cen

Vyhledávač nejlevnějších rybářských potřeb Vám umožní snadnou, přehlednou a rychlou orientaci ve vyhledávání rybářských prutů, navijáků a všech potřebných rybářských potřeb pro všechny rybáře a milovníky rybolovu. Poskytuje návštěvníkům informace o hledaném zboží, o nejnižších cenách rybářských potřeb, e-shopech, rybářských revírech, kamenných prodejnách, ale hlavně nabízí porovnání cen zboží v rybářských internetových obchodech. Návnada.cz šetří čas a peníze při vyhledávání nejlevnějšího zboží.

Porovnávání cen rybářských potřeb

 

 

Díky této službě zakoupíte vybrané zboží s nejlepší možnou cenou, bez toho abyste museli jednotlivě procházet stránky všech rybářských obchodů.

Propagace rybářských revírů, cestovních kanceláří, prodejen a e-shopů s rybářskými potřebami

Majitelé rybářských e-shopů, kamenných prodejen nebo rybářských revírů mají možnost účinně propagovat svůj sortiment či služby a získat nové zákazníky z řad rybářů, na které je tento vyhledávač cen přímo zaměřen.

Přejeme Vám co nejlevnější nákupy prostřednictvím vyhledávače cen rybářských potřeb Návnada.cz!