Revír: Rybolov Havelka ORCA

Rybolov Havelka ORCA

Web: www.rybolovhavelkaorca.cz
Rozloha: 1,5 ha
Oblast: Jižní Morava
Kontakt: 721 311 702

 

Ceník povolenek

jednodenní povolenka chyť a pusť 200,- Kč
jednodenní povolenka s rybou 300,- Kč
lovící si může ponechat jednu rybu, kapr – do 60 cm, amur – do 70 cm, jesetera, lína a koi kapra si není možné ponechat
CHYŤ A PUST 5 + 1 = 1000Kč, S RYBOU 5 + 1 = 1500Kč

Sportovní rybolov na rybníku Semič VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH rybolovhavelkaORCA. JSME RÁDI, ŽE JSTE NA NAŠE STRÁNKY ZAVÍTALI! VÝHODOU JE, ŽE REVÍR JE SOUKROMÝ A NENÍ TAK TŘEBA RYBÁŘSKÉHO LÍSTKU, PŘIJET MŮŽE OPRAVDU KAŽDÝ. Pro nejméně 4 osoby, je noční rybolov po předchozí domluvě možný kdykoliv – tel: 607 505 277. Nově chytáme v PÁTEK a SOBOTU i v noci. Možnost zakoupení pernamentky: CHYŤ A PUST 5 + 1 = 1000Kč, S RYBOU 5 + 1 = 1500Kč NOVĚ PRODEJ ŽIVÝCH RYB Kde nás najdete? Sudice u Boskovic (40 km severně od Brna, směrem na Jevíčko). Co náš areál nabízí? Bohatě zarybněný soukromý rybník Semič (1,5 ha) obklopen loukami a lesy. Kapry, amury, jesetery a líny všech velikostí včetně trofejních kusů. Obsluha a prodej povolenek je zajištěn přímo na místě. Čisté, klidné a udržované prostředí. Parkování zdarma přímo u rybníka. Ochotné poskytnutí všech informací od zkušeného rybáře. Možnost zapůjčení rybářského prutu.

Mapa

 

Návnada.cz - rybářský vyhledávač cen

Vyhledávač nejlevnějších rybářských potřeb Vám umožní snadnou, přehlednou a rychlou orientaci ve vyhledávání rybářských prutů, navijáků a všech potřebných rybářských potřeb pro všechny rybáře a milovníky rybolovu. Poskytuje návštěvníkům informace o hledaném zboží, o nejnižších cenách rybářských potřeb, e-shopech, rybářských revírech, kamenných prodejnách, ale hlavně nabízí porovnání cen zboží v rybářských internetových obchodech. Návnada.cz šetří čas a peníze při vyhledávání nejlevnějšího zboží.

Porovnávání cen rybářských potřeb

 

 

Díky této službě zakoupíte vybrané zboží s nejlepší možnou cenou, bez toho abyste museli jednotlivě procházet stránky všech rybářských obchodů.

Propagace rybářských revírů, cestovních kanceláří, prodejen a e-shopů s rybářskými potřebami

Majitelé rybářských e-shopů, kamenných prodejen nebo rybářských revírů mají možnost účinně propagovat svůj sortiment či služby a získat nové zákazníky z řad rybářů, na které je tento vyhledávač cen přímo zaměřen.

Přejeme Vám co nejlevnější nákupy prostřednictvím vyhledávače cen rybářských potřeb Návnada.cz!