Revír: Vltava fishing

Vltava fishing

Web: www.vltavafishing.cz
Oblast: Praha
Kontakt: info@vltavafishing.cz

 

Ceník povolenek

viz. webová stránka

Lov sumců v centru Prahy na Vltavě pro zájemce z řad rybářů 12 hodinové noční vyjížďky po řece Vltavě v Praze a okolí. Začátečníkům poradí náš zkušený průvodce a veškeré vybavení Vám rádi zapůjčíme. Nemusíte být profík aby jste mohl chytit sumce v centru Prahy stačí vědět kde a jak a to víme my. Poznáte romantiku nočně nasvícené Prahy z hladiny Vltavy. Rozednívání nad metropolí a ranní pukání sumců, vyzkoušíte si lov s vábničkou a zvolíte si kam Vám zavezeme bójku. Jsme špičkově vybaveni i na toho největšího sumce, naše sumcové speciály WFT jsou osazeny kvalitními multiplikátory a šňůrou na 100kg, na naší luxusní lodi strávíte noc jako v bavlnce.

Mapa

 

Návnada.cz - rybářský vyhledávač cen

Vyhledávač nejlevnějších rybářských potřeb Vám umožní snadnou, přehlednou a rychlou orientaci ve vyhledávání rybářských prutů, navijáků a všech potřebných rybářských potřeb pro všechny rybáře a milovníky rybolovu. Poskytuje návštěvníkům informace o hledaném zboží, o nejnižších cenách rybářských potřeb, e-shopech, rybářských revírech, kamenných prodejnách, ale hlavně nabízí porovnání cen zboží v rybářských internetových obchodech. Návnada.cz šetří čas a peníze při vyhledávání nejlevnějšího zboží.

Porovnávání cen rybářských potřeb

 

 

Díky této službě zakoupíte vybrané zboží s nejlepší možnou cenou, bez toho abyste museli jednotlivě procházet stránky všech rybářských obchodů.

Propagace rybářských revírů, cestovních kanceláří, prodejen a e-shopů s rybářskými potřebami

Majitelé rybářských e-shopů, kamenných prodejen nebo rybářských revírů mají možnost účinně propagovat svůj sortiment či služby a získat nové zákazníky z řad rybářů, na které je tento vyhledávač cen přímo zaměřen.

Přejeme Vám co nejlevnější nákupy prostřednictvím vyhledávače cen rybářských potřeb Návnada.cz!